Wymiana scyzoryka na nowy , czy to w ogóle będzie działało ?

Coś nie gra...nie gada i nie brzdąka... Poszukaj, popytaj...a znajdziesz na to lekarstwo.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rage_hoy
Marka/model:: Audi A4
Typ: B5
Oznaczenie Silnika: 1.8
Rocznik: 1995
GaduGadu: 12280231
Kontakt:

Wymiana scyzoryka na nowy , czy to w ogóle będzie działało ?

Post autor: rage_hoy » 2012-04-23, 10:44

Witam ,

A więc po głębszym namyśle doszedłem do wniosku że niedługo będę musiał chyba wymienić scyzoryk na nowy no ale opowiem po kolei jak to było . Kupiłem auto od kolesia (audi a4 b5 r95) który chciał mieć scyzoryk po kosztach i kupił tanie chińskie gówno + alarm z tego co się orientuje . Przełożył immo z kluczyków do "chińskiego ustrojstwa" no i grot . Wszystko pięknie śmigało do czasu bo kluczyk dostał takich luzów że głowa mała , boję się że rozleci mi się w ręku O_o i tu moje pytanie , co mogę z tym fantem zrobić ? ;> na allegro są aukcje z obudowami i że niby wystarczy przełożyć elektronikę , grot i immo i będzie działało tylko czy to jest prawda? ;> no i jak na alledrogo odróżnić ori scyzoryk od kolejnej chińskiej tandety ? bo jak już bym inwestował to to chciałbym by mi wytrzymało troszeczkę dłużej.

P.S w ogóle założyłem ten temat bo zmylił mnie jeden elektryk co powiedział mi że żeby dać nowy scyzoryk musiałbym nowy alarm zamontować O_o . Proszę o odpowiedź i radę jak to by zrobić w moim przypadku ;D
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...

ODPOWIEDZ