silnik 2,0 fsi kod silnika awa

Wszelkie problemy mechaniczne.
ODPOWIEDZ
cermit
Marka/model:: Audi
Typ: a4
Oznaczenie Silnika: awa
Rocznik: 2002
Kontakt:

silnik 2,0 fsi kod silnika awa

Post autor: cermit » 2015-08-03, 08:18

witam
jestem w posiadaniu od 2 lat A4 z silnikiem 2,0 FSi 150 km, mam z nim problem od 1,5 roku. wyskakuje mi cyklicznie błąd silnika silnik, oprócz tego, podczas jazdy samochód traci mi moc, zaczyna mi żabkować podczas wciśniętego pedału gazu, lub czasami nie mogę ruszyć spod świateł z powodu braku mocy, wyłączę go na chwile oczekam jakiś czas i potem jest okej do następnego razu, sone lambda wymniełem ostano miesiac temu i przez 1500 km było zajebiscie dobrze az do teraz, i nie zawsze odpala mi od styku, jak nie odpali za pierwszym razem za drugim razem musze wcisnąc pedał gazu do dechy to wtedy odpali. prosze o pomoc co jest wadliwe w tym samochodzie to moj meil jesli ktos bedzie miał jakis konkretny pomysł m-siewert@wp.pl pozdrawiam wszystkich fanów audi to jest moje 4 autko audi a jeszcze takich problemów nie miałem.

Awatar użytkownika
bloku
Moderator
Moderator
Marka/model:: Chwilowy brak
Typ: 4F
Oznaczenie Silnika: BMK
Rocznik: 2005
Kontakt:

Re: silnik 2,0 fsi kod silnika awa

Post autor: bloku » 2015-08-03, 14:11

Jakie kody błędów wywala silnik? Bo to, że check wyskakuje może być spowodowane różnymi usterkami. Ciężko coś więcej powiedzieć bez pełnej diagnozy auta pod komputerem.
Audi B2,B3 i B4....trochę ich było.
Audi A6 3,0 30VQ - było
Audi S6 Avant Tip - było
Audi S6 Avant Man - było
Audi A4 2.8 30VQ - było
Audi Cabrio 2,8 12V - było
Audi A6 3,0 TDI Quattro - jest ale...
Obrazek

Awatar użytkownika
iparts
Marka/model:: Audi
Typ: A4
Oznaczenie Silnika: TDI
Rocznik: 2007
Kontakt:

Re: silnik 2,0 fsi kod silnika awa

Post autor: iparts » 2015-08-06, 08:21

Tak jak kolega bloku napisał, dobrze by było gdybyś podpiął go pod komputer i podał jakie konkretnie błędy "wypluwa".
Zapraszamy forumowiczów do internetowego sklepu z częściami - http://www.iparts.pl

ODPOWIEDZ